Dziękuję rodzinom ze Śniadki Trzeciej za przygotowanie kościoła, wygrabienie liści , kompozycje kwiatowe. Marzena Rdzanek Magdalena Pożoga Anna Klamczyńska Elżbieta Krysiak Zbigniew Dyk Mariola Świetlik Anna Pożoga Maria Gwardyś Maria Jaros Teresa Bandura. W tym tygodniu prosimy kolejne rodziny ze Śniadki Trzeciej o przygotowanie świątyni na kolejny dzień Pański. Za rodziny przygotowujące świątynie na Dzień Święty i za dobrodziejów naszej parafii modlimy się podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę. Na kościół z Tarczka Górnego rodzina 100 zł. Bóg zapłać.

 

W zeszłą niedzielę przeżywaliśmy odpust ku czci św. Anny naszej patronki. Dziękuję wszystkim za udział w tych uroczystościach za świadectwo wiary w tym ważnym dla nas parafialnym wydarzeniu.

 

Trwają wakacje. Niech to będzie czas wypoczynku i nabrania sił do nowej nauki modlitwy dla dzieci i młodzieży.

 

Prasa katolicka: Niedziela.

 

Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Łaskawej.