Dziękuję rodzinom ze Śniadki Trzeciej za przygotowanie kościoła, wygrabienie liści , kompozycje kwiatowe. Józefa Pożoga Olga Paweł Anna Stępień Maria Telka Agnieszka Smolińska Katarzyna Pożoga Dorota Ślusarczyk. W tym tygodniu prosimy kolejne rodziny ze Śniadki Trzeciej o przygotowanie świątyni na kolejny dzień Pański. Za rodziny przygotowujące świątynie na Dzień Święty i za dobrodziejów naszej parafii modlimy się podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy   w każdą środę. Na śmieci ze Śniadki Drugiej rodzina 20 zł. Rodzony sprzątające ofiarowały 120 zł.  Bóg zapłać.

 

W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. jak w porządku niedzielnym. Po każdej Mszy św. poświęcenie kwiatów, ziół, pierwocin pracy na roli.  

 

20 sierpnia planowany jest wyjazd ze Służbą Liturgiczną do ośrodka rozrywki w Zatorze. Jeśli są chętne osoby mogą się dołączyć do naszej grupy. Warunkiem jest obecność osoby pełnoletniej. Spotkanie chętnych na wyjazd w piątek po Mszy św.

 

 

Trwają wakacje. Niech to będzie czas wypoczynku i nabrania sił do nowej nauki modlitwy dla dzieci i młodzieży.

 

W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.

 

 

Prasa katolicka: Niedziela.

 

Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Łaskawej.