Dziękuję rodzinom ze Śniadki Trzeciej za przygotowanie kościoła, wygrabienie liści ,wykoszenie trawy a nowożeńcom za   kompozycje kwiatowe. Agnieszka Kamil Oliwia Gwardyś Anna Pytel Aneta Dziuba Jadwiga Ryś Aneta Pożoga. W tym tygodniu prosimy rodziny z Trzcianki o przygotowanie świątyni na kolejny dzień Pański. Za rodziny przygotowujące świątynie na Dzień Święty i za dobrodziejów naszej parafii modlimy się podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy   w każdą środę. Na śmieci ze Śniadki Trzeciej rodzina. na renowację chóru i prospektu rodzina z Trzcianki ., z Tarczka Dolnego ., ze Śniadki Trzeciej rodziny . Dziękujemy pani Dorocie ze posługę. Rodzony sprzątające ofiarowały.   Bóg zapłać.

 

Zbliża się uroczystość odpustowa św. Idziego Opata i nasze dożynki parafialne, dziękczynienie Panu Bogu za plony i dar dobrej pogody na ten czas. To także dziękczynienie za czas wakacji dla dzieci i młodzieży oraz rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. dr Artur Skrzypek. Proszę o przygotowanie wieńcy dożynkowych mieszkańców Parceli i Nowej Wsi.

 

4 września planowany jest wyjazd na doroczne czuwanie na Jasnej Górze.

 

8 września pielgrzymka na św. Krzyż.

 

28 września pielgrzymka do Torunia.

 

 

Taca gospodarcza na dokumentację naszego cmentarza parafialnego.

 

 

Prasa katolicka: Niedziela.

 

Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Łaskawej.